فروش درب ضد سرقت ترک

توسط0
20
فروش درب ضد سرقت ترک

خرید و فروش درب ضد سرقت ترک ایمنی اموال و خانواده شما را تضمین می کند. یافتن نوع مناسب قفل ضد سرقت در بازار آسان است. با این حال ، انتخاب قفل مناسب همیشه برای مصرف کنندگان همیشه دشوار است. فروش درب ضد سرقت ترک چیست؟ چگونه انتخاب کنیم؟ دسته بندی ها چیست؟

 قفل درب ضد سرقت

قفل ضد سرقت نوعی از قفل درب است که مانع از شکستن قفل بدون اجازه می شود. قفل ضد سرقت با قفل درب معمولی متفاوت است. مخصوص طراحی شده برای مقاومت در برابر شکستن ، مواد استفاده شده محکم است و فناوری یکپارچه ترک خوردگی را مشکل یا غیرممکن می کند.

علاوه بر این ، درب ضد سرقت ترک همچنین از استاندارد ماندگاری ، مقاومت یک قفل ضد سرقت استاندارد اطمینان می دهد.

توانایی ترک خوردن ، شکستن کلید درب ضد سرقت چیست؟ احتمالاً یکی از ما نیز از مهارت قفل جادوگران یا قفل ها شگفت زده شده است.

با فرض اینکه این مهارت به دست برخی از شکارچیان ناخوشایند افتاده است ، آیا اموال شما هنوز امن است؟ طبق تحقیقات و آزمایش ، ترک خوردن قفل درب معمولی ، بدون عملکرد ضد سرقت ۳۰-۴۵ ثانیه طول می کشد. در مورد قفل درب ضد سرقت چطور؟ آیا ترک خوردگی به راحتی روی قفل درب معمولی آسان است؟

انواع فروش درب ضد سرقت ترک

خرید قفل ضد سرقت همواره مورد توجه مشتریان است. بازار انواع مختلفی از قفل دارد.

قفل ضد سرقت ، برای این نوع قفل ، ترک امکان پذیر است. هنگامی که قفل ها هنوز از همان مکانیزم قفل های معمولی استفاده می کنند. این نوع قفل درب ها مکانیزم پیچیده باز کردن قفل را دارند. ایجاد قفل ، شکستن قفل کلاهبردار به زمان نیاز دارد

قفل درب های الکترونیکی ضد سرقت ، که مدرن ، ایمن و مجهز به فناوری مدرن هستند ، باز کردن قفل را غیرممکن می کنند.

قفل درب مغناطیسی: قفل درب الکترونیکی از باز شدن کارت مغناطیسی استفاده می کند. نوع معمول دفتر ، هتل ،… قابلیت اطمینان بالا.

قفل درب از یک کد استفاده می کند: این قفل از یک شماره سریال برای ایجاد رمزهای عبور ایمن استفاده می کند. دسترسی کاربر به رمز عبور جدید باز شده است.

قفل اثر انگشت: قفل با استفاده از فناوری حسگر اثر انگشت. اثر انگشت نصب شده توسط کاربر امکان دسترسی باز و بسته را دارد. با داشتن فن آوری سنسور اثر انگشت FPC در سوئد ، امکان ذخیره ، قفل درب برای اطمینان از امنیت مطلق.

شناسایی قفل درب: قفل درب برای باز کردن قفل از فناوری تشخیص گفتار / چهره / شبکیه استفاده می کند. قابلیت اطمینان بسیار بالا است. این نوع قفل ها در بازار رایج نیستند.

چیزهایی که باید هنگام خرید قفل ضد سرقت بدانید.

مکان های بسیاری وجود دارد که قفل درب های ضد سرقت را می فروشند. لطفاً برای خرید کلید تضمین کیفیت از این موارد اطمینان حاصل کنید:

این دوره دارای اطلاعات مبدا واضح ، اسناد ضمانت نامه ، فاکتورها است.

قفل با کیفیت تضمین شده باید از فلز / آلیاژ جامد ساخته شود. فلنج ها استانداردهای بالای دوام و مقاومت را تضمین می کنند.

ارائه اعتبار ، سیاست ضمانت ، تعهد به کیفیت.

54321
(0 راي. ميانگين 0 از 5)
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما