درب لابی

توسط0
27
درب لابی

درب لابی که امروزه کاربرد زیادی در ساختمان سازی و زیبایی ساختمان دارد دربی است که به عنوان درب ورودی ساختمان استفاده می شود.

برای اینکه در استفاده زیاد درب دچار تاب خوردگی نشود و عمرش کم نشود این درب ها را با چوب های طبیعی که طی سه مرحله تخصصی خشک می شوند می سازند.

درب لابی معمولا سه لنگه است و درب های ۴ لنگه نیز موجود است.در درب های سه لنگه فقط قسمت وسط متحرک است ، دو قسمت کناری ثابت است که معمول از شیشه های سه جداره درست می شود . روی شیشه های سه جداره معمولا با برنز تزئین شده است.

نکته ی مهمی که در خرید درب های لابی باید به آن توجه شود استفاده از شیشه های سه جداره است.

انواع درب

درب تمام چوب

این درب ها فقط از چوب درختانی همچون راش و گردو ساخته شده اند و هیچ مواد دیگری در آن به کار نرفته است.اینکه این درب ها تمام از چوب هستند باعث می شود تا قیمت این درب ها بالاتر از مدل های دیگر باشد.

درب استیل

درب های استیل علاوه بر زیبایی از مقاومت بالاتری در برابر شرایط جوی برخوردار است. از ویژگی های درب استیل می توان مقاومت و قیمت مناسب را نام برد.

درب فلزی

معمولا از فلزات در درب های لابی استفاده می شود زیرا هم قیمت آن نسبت به مدل تمام چوب آن پایین تر است هم امنیت بالا تری دارد .البته به این نکته باید توجه کرد که قیمت برخی درب های دارای فلز گاها بیشتر از درب های تمام چوب است.

درب ضد سرقت

درب لابی ضد سرقت همانند درب ضد سرقت از امنیت بالایی برخوردار است. این درب ها از قفل مرکزی ، چهارچوب قوی و …. تشکیل شده است .

درب های چینی از نظر کیفیت و قیمت پایین تر از درب های ترک و ایرانی است. قیمت درب های ترک به دلیل اینکه در بازار تقاضای بیشتری دارد قیمت بالاتری نیز دارد.

54321
(0 راي. ميانگين 0 از 5)
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما