درب ضد سرقت

توسط0
43
درب ضد سرقت

یک درب ورودی یکی از اولین خطوط دفاعی بین شما و متجاوزان است. و با داشتن یک درب ضد سرقت و امنیتی قوی ، با یک سیستم امنیتی خانگی قابل اعتماد ، می توانید روی حساب کنید.

درهای امنیتی مورد علاقه ما از فولاد ساخته شده اند

ویژگی درب ضد سرقت خوب

یک درب ضد سرقت واقعی باید از مواد بسیار قوی ساخته شود . درب امنیتی با کیفیت بالا کاملاً از سازه هسته ای فولادی ساخته شده است که تولید انبوه نمی شود . درب از خارج با چوب یا سایر مواد برای اهداف تزئینی پوشانده شده است. بدون تردید هرچه ضخامت ورق بیشتر و کیفیت عناصر تولید شده بهتر باشد ، مقاومت بیشتری در برابر حملات از خارج نیز خواهد داشت.

جنبه های اصلی که باید در نظر گرفته شود:

درهای زره ​​پوش مانند درب های امنیتی می باشند. قاب و برگ درب به گونه ای ساخته شده است  که تغییر شکل آن بسیار مشکل است. ساختار نمی تواند به عنوان یک جعبه فولادی ساده ساخته شود و باید در برابر حمله های احتمالی زاویه های خم بیشتر داشته باشد. یک اسطوره قدیمی وجود دارد که شما نمی توانید یک ورق کاغذ را به نصف بیش از هفت برابر برساند ، زیرا هر بار که می خورید ، ضخامت کاغذ دو برابر می شود ، و به زودی برای تکمیل شکاف به انرژی غیرممکن نیاز دارید.

صرف نظر از اینکه ساختار شما چقدر قوی است ، به قفل های امنیتی بالایی احتیاج دارید که تا حد زیادی مورد آزمایش قرار گرفته است تا آن ها را به عنوان قفل امنیتی مشخص کنید.

قفل باید به درستی نصب و محافظت شود تا دستکاری های خارجی به راحتی امکان پذیر نباشد

سیلندر ضعیف ترین نقطه از چنین درب است ، بنابراین باید در برابر ضربه محکم و ناگهانی ، حفاری و دسترسی آسان به آن ایمن و محافظت شود.

لولا ممکن است نقطه ضعف باشد ، اما اگر آن ها با قرار دادن پین در کنار آن محافظت نشوند. حتی اگر لولا بریده شود ، درب باید در جای خود باقی بماند.

نصب و راه اندازی

برای اینکه حداکثر محافظت وجود داشته باشد ، کل “سیستم درها” باید توسط یک تیم نصب کننده ماهر و مجرب نصب شود. یک کارآیی کارآمد نصب است که باعث می شود فریم از درب خارج شود ، بنابراین باید در چند نقطه و با پیچ های به اندازه کافی بلند روی دیوار ثابت شود.

نتیجه گیری

مقاومت در برابر شکستگی گسترده تر و جامع تر می تواند با درهای امنیتی آزمایش شده و طبقه بندی شده انجام شود که بخصوص در برابر شکن و آتش سوزی آزمایش شده اند. ظاهر درب نیز می تواند با مشخصات مختلف تنظیم شود.

54321
(0 راي. ميانگين 0 از 5)
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما