درب ضد سرقت ترک

توسط0
89
درب ضد سرقت ترک

اجزای درب ضد سرقت ترک اصل توسط کشور ترکیه تولید و وارد ایران می شود . یکی از بهترین درب های ضد سرقت موجود در بازار است که دارای کیفیت و قیمت بالایی است.

این درب ها از نظر عایق بودن در برابر صدا ،رطوبت و حرارت بسیار مرغوب هستند.به علت وجود اسکلت فلزی قوی در برابر برش و فشار و حوادثی مانند زلزله و آتش سوزی مقاوم است.

همچنین دارای چهارچوب پیش ساخته است با پایه مقاوم ضد زنگ است.

انواع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت ترک وارداتی

درب ضد سرقت ترک تولید ایران

درب های ترک معمولا با دو روکش ام دی اف و پی وی سی ساخته می شوند. لولای این درب ها از سمت داخل قابل دیدن است.درب مرغوب باید عایق بسیار خوب و از مقاومت بالایی برخوردار باشد .

از نظر کیفیت درب های تولید ایران و وارداتی با یکدیگر تفاوتی ندارند . درب های تولید داخل همانند محصول مشابه وارداتی عایقی خوب و دارای مقاومت هستند .

ویژگی درب ضد سرقت اصل

دارای ۴ لولا و ۸ زبانه متحرک و ثابت است.

این درب ها ۸ عدد کلید کامپیوتری دارد . ۳ عدد از آن با نام کلید کارگری شناخته می شود. کارگران از کلید کارگری در هنگام عملیات ساختمانی استفاده می کنند . ۵ کلید دیگر اصلی هستند.

جنس ساختار داخلی آنها ورق استیل است.

تفاوت درب ضد سرقت چینی با ترک

درب ضد سرقت چینی کاملا فلزی است حتی رویه ی این درب ها از جنس فلز است . به دلیل رنگ آمیزی آن به شکل چوب تشخیص آن از دور سخت است .برای تشخیص هنگام ضربه زدن صدای فلز کاملا مشخص است. مورد دیگر وزن سبک این درب ها است که تا ۶۰ کیلوگرم هستند.

درب ضد سرقت ایرانی دارای قفل های ترکیه ای هستند . از نظر امنیت و مقاومت و عایق بودن نیز مشابه درب های اصل است.

54321
(0 راي. ميانگين 0 از 5)
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما